Журі

Ви довіряєте цим людям оцінювання ваших робіт з предметного дизайну.

Слава Балбек

Український архітектор, засновник і CEO balbek bureau, засновник і куратор SIDAA, архітектор проєктів RE:Ukraine System і RE:Ukraine. Monuments, засновник, креативний директор propro автор і лектор «Архікурс», співвласник кафе «Дилетант» і «Дублер», співзасновник благодійної організації «Київ Волонтерський».

Світлана Бевза 

Українська дизайнерка, модельєрка та власниця жіночого бренду BEVZA, заснованого у 2006 році. Неоднарозова переможниця у номінації «Найкращий дизайнер жіночого одягу» премії Best Fashion Awards та дизайнерка року за версією Elle Style Awards (2018).Фіналіст міжнародного конкурсу Vogue Talents у 2013 році. З 2017 року бренд Світлани постійний учасник  NY FW. 

Олексій Золотар

Київсько-берлінський художник, який працює над різноманітними сольними та груповими проєктами у сферах перформансу, інсталяції та скульптури. Олексій Золотар керує міжнародною скульптурною резиденцією Radius sinse 2016. 2013 року заснував мистецьку групу GaZ у співпраці з Василем Грубляком. 

Святослав Зброй

Український архітектор та предметний дизайнер, засновник ODESD2, ZBROY drones, MODULE 5 та MAG. Автор близько двох сотень моделей меблів та декору, cinematic та FPV квадрокоптерів, а також титанових пристроїв для гоління. Дизайнерські рішення Святослава відзначені провідними архітектурними студіями та приватними клієнтами з усього світу, а також міжнародними відзнаками у профільних конкурсах.

Форма заявки