Наша філософія

propro – це про простоту. Ми – молода група однодумців, які цінують в першу чергу чистоту і лаконічність форми. Ми проводимо складну роботу, для того щоб предмети ставали простіше і доступніше. «Зрозумілий дизайн для кожного» – це наше гасло і наш вектор розвитку.

Ми зазирнули в архіви промислового дизайну ХХ ст. та створили нашу колекцію SOAP на основі культового стилю Баугауз.

У вищій школі будівництва та художнього конструювання Bauhaus, започаткованій у Німеччині у 1919 році, викладали найталановитіші представники мистецтва ХХ століття: Василь Кандинський, Марсель Бройер, Людвіг Міс ван дер Рое.

Саме тут сформувалося приниципово інше бачення того, як має виглядати сучасна архітектура та промисловий дизайн. Крім того, основни стилю Баугауз вплинули на вигляд повсякденних речей нашої сучасності також.

Так, концепція крісла SOAP від propro балансує на межі функціональної класики та естетики простих форм: елегантні ніжки зі сталевих труб утримують масивні прямокутні подушки у формі мила (звідси і назва). Меблі у стилі Баугауз (такі, що перевірені часом) залишаються актуальними і сьогодні: в епоху мінімалізму, чистого та лаконічного оформлення інтер‘єрів.

#proprofurniture #bauhausdesign #українськийбренд
Ми зазирнули в архіви промислового дизайну ХХ ст. та створили нашу колекцію SOAP на основі культового стилю Баугауз. У вищій школі будівництва та художнього конструювання Bauhaus, започаткованій у Німеччині у 1919 році, викладали найталановитіші представники мистецтва ХХ століття: Василь Кандинський, Марсель Бройер, Людвіг Міс ван дер Рое. Саме тут сформувалося приниципово інше бачення того, як має виглядати сучасна архітектура та промисловий дизайн. Крім того, основни стилю Баугауз вплинули на вигляд повсякденних речей нашої сучасності також. Так, концепція крісла SOAP від propro балансує на межі функціональної класики та естетики простих форм: елегантні ніжки зі сталевих труб утримують масивні прямокутні подушки у формі мила (звідси і назва). Меблі у стилі Баугауз (такі, що перевірені часом) залишаються актуальними і сьогодні: в епоху мінімалізму, чистого та лаконічного оформлення інтер‘єрів. #proprofurniture #bauhausdesign #українськийбренд
Бильця меблів з колекції SOAP — особливий вид мистецтва. До речі, про мистецтво!

25 квітня о 12:00 Маша Слензак @coccco_brice подарує нам арт-ретрит в прямому ефірі: ми напишемо натюрморт з лимонами. Майже як Ван Гог у 1887, але аквареллю у цю суботу.

Для кого цей урок?
Приєднуйся до нас, якщо вмієш тримати пензлик у руках.

Що потрібно мати?
Лимони, акварельний папір, олівець, звичайний пензлик, простий набір акварелі.

Це все можна придбати на Rozetka чи в найближчому Епіцентрі. А щоб спростити вибір під час покупки, Маша підготувала для нас декілька порад. Гортай карусель з фотографіями.

Ну і наостанок давай знайомитись з Машею. У минулому арт-директорка Cosmopolitan в Україні, зараз Маша керує креативом у @kachorovska_atelier. Також вона є засновницею та майстринею смарт-бренду @slenzak_prjct. Як співорганізаторка @travelgood_club, Маша практикує slow travel — творчі, гастрономічні та не менш естетичні канікули у мальовничих селищах Іспанії. Вона малює олівцями, аквареллю, тушшю і пером.

Маша вважає, що у багатьох із нас є прихований талант до малювання. Просто рідко хто про це знає. І що можна пробувати малювати вдома. Навіть якщо раніше таких здібностей не спостерігалося.

Чекати тебе в сб о 12:00 з нами в онлайні?

#proprofurniture #бтарт
Бильця меблів з колекції SOAP — особливий вид мистецтва. До речі, про мистецтво! 25 квітня о 12:00 Маша Слензак @coccco_brice подарує нам арт-ретрит в прямому ефірі: ми напишемо натюрморт з лимонами. Майже як Ван Гог у 1887, але аквареллю у цю суботу. Для кого цей урок? Приєднуйся до нас, якщо вмієш тримати пензлик у руках. Що потрібно мати? Лимони, акварельний папір, олівець, звичайний пензлик, простий набір акварелі. Це все можна придбати на Rozetka чи в найближчому Епіцентрі. А щоб спростити вибір під час покупки, Маша підготувала для нас декілька порад. Гортай карусель з фотографіями. Ну і наостанок давай знайомитись з Машею. У минулому арт-директорка Cosmopolitan в Україні, зараз Маша керує креативом у @kachorovska_atelier. Також вона є засновницею та майстринею смарт-бренду @slenzak_prjct. Як співорганізаторка @travelgood_club, Маша практикує slow travel — творчі, гастрономічні та не менш естетичні канікули у мальовничих селищах Іспанії. Вона малює олівцями, аквареллю, тушшю і пером. Маша вважає, що у багатьох із нас є прихований талант до малювання. Просто рідко хто про це знає. І що можна пробувати малювати вдома. Навіть якщо раніше таких здібностей не спостерігалося. Чекати тебе в сб о 12:00 з нами в онлайні? #proprofurniture #бтарт