Ми у propro furniture дбаємо про наших клієнтів і створюємо меблі, які будуть служити вам тривалий час. Наші вироби створюються з використанням високоякісних матеріалів та застосуванням справжньої майстерності, щоб забезпечити якість і довговічність.

Ми хотіли б підкреслити, що на всі наші меблі ми надаємо розширену гарантію тривалістю п’ять років. Ця гарантія покриває будь-які функціональні, матеріальні або виробничі дефекти виробів, які ви придбали у нас для використання. 

Гарантія поширюється на всю колекцію і діє протягом п’яти років з моменту отримання виробу. Проте, варто зазначити, що гарантія не поширюється на знос або пошкодження оббивки, поверхонь тощо, а також на пошкодження, які виникли в результаті неналежного використання.

Якщо ви маєте будь-які питання або проблеми з продукцією, на яку поширюється гарантія, будь ласка, зв’яжіться з нами, і ми з радістю допоможемо вам. У кожному конкретному випадку ми ретельно аналізуємо ситуацію та вирішуємо, чи варто провести ремонт, запропонувати знижку, замінити виріб на новий, або повернути кошти.

Ще раз дякуємо вам за обрання нашої компанії, і ми надіємося, що наші меблі будуть приносити вам задоволення та комфорт протягом багатьох років.

Якщо у вас виникли додаткові запитання, або ви бажаєте скористатися нашою гарантією, будь ласка, зв’яжіться з нами через електронну пошту info@proprofurniture.com або за номером телефону.